росіяни вдарили по пересувному відділенню Укрпошти у Нікополі, поранено водія
Окупанти атакували пересувне відділення Укрпошти в Нікополі. Водій отримав поранення ноги, його життю нічого не загрожує.
У Нікополі Дніпропетровської області росіяни влучили по транспорту Укрпошти, що також є і пересувним відділенням – водій отримав поранення. Про це повідомив в соцмережах генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, передає “Корупція”.
Деталі
Внаслідок удару чоловік отримав поранення ноги, але загрози його життю немає. Наразі він перебуває під наглядом медиків і отримує всю необхідну допомогу.
Це чергове підтвердження того, в яких надскладних умовах доводиться працювати нашим командам на прикордонних і прифронтових територіях
Нагадаємо
17 червня російські окупаційні війська атакували енергетичний обʼєкт ДТЕК на Дніпропетровщині. Внаслідок удару без світла залишилися 19,4 тис. родин у 139 населених пунктах. Наразі всі домівки в регіоні знову вже з електрикою.
Також “Корупція” повідомляв, що з дітьми ще з 23 населених пунктів Синельниківського району Дніпропетровської області.



Залишити відповідь